• Priebeh zápisu v MŠ

• Zástupkyňa MŠ Trakovice Jana Martinovičová oznamuje rodičom, že zápis detí do Materskej školy v Trakoviciach sa uskutoční v dňoch 15.05.2023 do 19.05.2023 v priestoroch materskej školy od 14:30 hod. do 16:00 a  elektronicky na webovej stránke MŠ Trakovice.

Zápis bude prebiehať nasledovne:
          Dňa 15.05.2023 bude sprístupnená elektronická prihláška na webovej stránke MŠ Trakovice. Zákonný zástupca dieťaťa otvorí túto prihlášku a vyplní osobné údaje, ktoré sú potrebné k zápisu dieťaťa. Po vyplnení celej prihlášky, odošlete a na uvedený email Vám príde potvrdená správa o odoslaní. Potvrdenie od lekára si stiahnete tu na webovej stránke, alebo si ho môžete vyzdvihnúť v MŠ. Potvrdené tlačivo od lekára je potrebné priniesť do MŠ spolu s vytlačenou a podpísanou prihláškou.